504-011-599 biuro@pawelrawski.pl
poziom-II-header

Uwolnij Swój Potencjał: Dynamika Relacji™ II

Stwórz najdokładniejszą mapę swoich silnych stron, naucz się wsłuchiwać w aktualne potrzeby oraz posługiwać umysłem i odczuciami jak najdoskonalszym kompasem.

Jedną z najczęstszych motywacji zmiany bądź rozwoju jest oparta na zaniżonym poczuciu własnej wartości chęć posiadania. Niezależnie od tego, czy chodzi o pieniądze, by móc pozwolić sobie na jeszcze droższe przyjemności i wygody; kolejne tytuły, by móc wykazać się większym statusem społecznym od innych; uwagę i podziw, by zrekompensować sobie te wszystkie lata, podczas których było się mniej zauważalnym - i tak chodzi o chęć posiadania. Choć pewnie sam, podobnie jak większość z nas, nie raz podążałeś tą drogą, wiesz już zapewne, że to droga donikąd.

Żyjemy w czasach, w których jesteśmy bombardowani różnymi informacjami odnośnie tego jacy mamy być, czym się zajmować, jakie mamy mieć umiejętności, wygląd, itd. Często jesteśmy tak zaślepieni tym nawałem informacji, że trudno jest nam zauważyć, że w zdecydowanej większości to w ogóle nie są nasze potrzeby. Niestety, żyjąc w takim pędzie zapominamy o tym, by przyglądać się temu, co nam naprawdę służy i na bazie tego oraz na podstawie własnych wartości tworzyć własne życie.

Podczas pierwszego poziomu zrozumiałeś, że nie da się wprowadzać w życiu trwałej zmiany, jeśli nie zrobi się odpowiedniego porządku z wewnętrznymi blokadami i własną przeszłością. Wiesz jak to zrobić. A więc teraz czas, by poznać najskuteczniejsze narzędzia do tworzenia takiego siebie, jakim chcesz i potrzebujesz być.

motivation
3

Dni

Liczba dni szkoleniowych
12

Uczestników

Maksymalna liczba
10

Ćwiczeń

Liczba ćwiczeń podczas warsztatu

"Wystarczy być sobą”, „mogę zmienić co chcę i kiedy chcę”, „gdy tylko to osiągnę, wtedy będę już szczęśliwy”, „gdy tylko uporam się z tym jednym tematem, wówczas w końcu znajdę czas dla siebie". Te i wiele innych bzdur słyszałem stanowczo zbyt często. Zazwyczaj wypowiadali je ludzie, którzy uciekali przed tym, co jest niezbędne do zrobienia, by jakość ich życia była naprawdę satysfakcjonująca. A także ci, którzy zrobili pierwszy krok i na nim poprzestali. Każdy, kto spróbował zmienić chociażby jeden nawyk wie, że wymaga to większej pracy niż mogłoby się wydawać. Każdy, kto intensywnie pracuje prawdopodobnie doświadczył uczucia, że trudno jest mu się zrelaksować, odpocząć wtedy, kiedy faktycznie ma na to czas. A z drugiej strony, w momencie kiedy jest w pracy i powinien z siebie dać 100%, ucieka myślami, marząc o odpoczynku.

Ten niemal mityczny życiowy balans nie jest czymś, co osiąga się raz na zawsze, poprzez zastosowanie kilku strategii. Jest on jednak osiągalny dzięki konsekwentnej i systematycznej pracy. Podobnie zresztą wprowadza się zmiany w życiu. Konkretnie, trwale i skutecznie. Jeśli chcesz poznać kolejne zastosowania Dynamiki Relacji™ w kontekście poprawy jakości swojego życia, ten warsztat jest dla Ciebie.

 

Czym zajmiemy się podczas poziomu II Dynamiki Relacji™:

Dzień I

1-1

Moduł I

Zrozumiesz, dlaczego motywacje oparte na braku i chęci natychmiastowego zysku to najsłabsze z możliwych motywacji. Zapoznasz się z kluczowymi aspektami dotyczącymi wprowadzania trwałych zmian w życiu. Zdziwisz się, jak wiele dotychczasowych osiągnięć i działań jakie podjąłeś, okaże się nie Twoim świadomym wyborem, a sztucznie wykreowaną przez innych potrzebą.

1-2

Moduł II i III

Poznasz i przeanalizujesz własną hierarchię wartości, dzięki czemu zrozumiesz, co było motorem napędowym wszystkich Twoich dotychczasowych decyzji i wyborów. Nauczysz się także rozpoznawać własne potrzeby oraz zaspokajać je w taki sposób, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Dzięki tym umiejętnościom zamiast bezwiednie podążać za innymi, będziesz tworzył życie na miarę własnych standardów.

1-3

Moduł IV

Przyjrzysz się różnym rejonom Twojego życia. Zrozumiesz, które z nich są najbardziej zaniedbane i dlaczego tak się stało. Zdecydujesz, na których musisz się skupić bardziej. Określisz jakich dokładnie zasobów potrzebujesz i jakie czynności wprowadzisz, by o nie zadbać. Dzięki tym narzędziom zadbasz o balans w swoim życiu i znacząco podniesiesz efektywność w najbardziej istotnych dla Ciebie kwestiach.

Dzień II

2-1

Moduł I

Dowiesz się jak tworzyć w sobie nowe osobowości, dzięki którym zmiany, które chcesz wprowadzić będą o wiele bardziej trwałe i zasobne. Ta wiedza, połączona z Twoimi umiejętnościami z pierwszego poziomu Dynamiki Relacji™, stanie się dla Ciebie esencją skutecznej i świadomej zmiany.

2-2

Moduł II

Nauczysz się zarządzać swoimi osobowościami tak, by liczba Twoich konfliktów wewnętrznych i wszelkich autosabotaży stale malała. Określisz najbardziej istotne na ten moment Twojego życia role, oraz zaplanujesz w jaki sposób, krok-po-kroku zadbasz o wybrane przez Ciebie sfery życiowe. Dzięki tym narzędziom Twoja skuteczność, a zarazem radość i satysfakcja z życia nie raz Cię zadziwią.

2-3

Moduł III i IV

Poznasz różne sposoby na integrację skłóconych ze sobą osobowości po to, byś potrafił poradzić sobie samodzielnie z absolutnie każdym konfliktem wewnętrznym, jaki kiedykolwiek pojawi się na Twojej drodze. Zyskasz tym samym o wiele większy spokój wewnętrzny i nauczysz się podtrzymywać ten stan.

Dzień III

3-1

Moduł I - III

Poznasz wiele autorskich metod i ćwiczeń do pracy z własnymi osobowościami. Dzięki tym narzędziom będzie Ci o wiele łatwiej zlokalizować przyczyny wewnętrznych blokad, mieć lepszy kontakt z własną intuicją, pokonywać różne napotkane trudności, jaki i lepiej wykorzystywać własny potencjał. Zrozumiesz jak tworzyć środowisko tak, by Twoja zmiana była trwała i głęboka.

3-2

Moduł IV

Wspólnie podsumujemy cały warsztat. Dowiesz się, co robić po jego zakończeniu, by wiedza i umiejętności, które zyskałeś jak najbardziej się utrwaliły. Otrzymasz także dostęp do dodatkowych materiałów poszkoleniowych.

Uwaga! Udział w szkoleniu mogą wziąć tylko osoby, które ukończyły poziom I.

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu!

11-13 października 2019 - Warszawa

Cena: 990 zł do 10 września, później 1490 zł

Cena wzrośnie za:

gwarancja2

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.

Dane kontaktowe

Marlena Jaszczak
Manager

Email

biuro@pawelrawski.pl

Telefon

504-011-599

Wyślij wiadomość

Centrum prywatności