504-011-599 biuro@pawelrawski.pl
faces

Poznaj Siebie: Dynamika Relacji™ I

Czy zdarzyło Ci się czuć kiedyś tak silny stres, który blokował Cię na tyle, że bałeś się wypowiedzieć na głos to, o czym myślisz?

Czy miałeś w życiu chwile, kiedy musiałeś podjąć ważną dla Ciebie decyzję, a kompletnie nie potrafiłeś tego zrobić?

Czy doświadczyłeś tego, że bardzo bliska Ci osoba zachowała się w Twoim kierunku tak, jakbyś jej kompletnie nie znał?

Czy chciałeś wprowadzić w życie zmianę, na której bardzo Ci zależało, jednak mimo wielkich chęci i starań nieustannie odkładałeś ją na później?

Jeśli minimum dwa razy odpowiedziałeś TAK, przeczytaj ten tekst!

krzyk

Każdy z nas codziennie boryka się z różnymi emocjami, które często zupełnie nieświadomie przejmują kontrolę nad naszym życiem. Strach przed opinią innych jest przyczyną niechęci w kontaktach z ludźmi. Wstyd sprawia, że boimy się postawić najdrobniejszy nawet krok.

Natomiast poczucie winy powoduje, że przy nawet drobnym błędzie potrafimy być dla siebie największym katem i traktować siebie tak, jak nie zachowalibyśmy się w kierunku kogokolwiek innego. Niewybaczona uraza z przeszłości potrafi ciągnąć się za nami latami, a żal, który czujemy zabiera codzienną radość życia.

Stresy, na które często nie zwracamy uwagi potrafią po pewnym czasie przybrać na sile i pojawić się w formie ataków paniki, epizodów depresyjnych lub w postaci różnych chorób psychosomatycznych. Niestety nie byliśmy uczeni tego, jak samodzielnie radzić sobie z emocjami, a wszelkie wskazówki z poradników najczęściej nie przynoszą pożądanych rezultatów.

Jak często zdarza Ci się zatrzymać na rozstaju dróg, kiedy to z jednej strony chcesz podjąć pewną decyzję, a z drugiej czujesz coś zupełnie innego? Lub nawet gdy już ją podejmiesz, nie wprowadzasz jej w czyn, by po pewnym czasie znów czuć frustrację?

Czy zdarzyło Ci się, mimo posiadanej wiedzy odnośnie planowania, zarządzania czy stawiania celów, nie realizować własnych zamierzeń? W psychologii nazywa się to konfliktem wewnętrznym.

Wówczas jedna część Ciebie, zwana również osobowością, chce wprowadzić daną zmianę, a druga chce czegoś zupełnie innego. Co gorsza, dzieje się to na poziomie nieświadomym, przez co trudno jest nam samodzielnie zauważyć dany proces.

Na całe szczęście, istnieje technologia, która pomoże Ci skutecznie zlokalizować i rozwiązać wszelkie konflikty wewnętrzne.

rece
relacje-aspekt

Relacje to ten aspekt naszego życia, który każdy człowiek chciałby mieć o wiele lepiej rozwinięty. Szczerze, czy jesteś zadowolony z tego, jakie relacje obecnie tworzysz? Z rodziną, przyjaciółmi, partnerem, przełożonym czy pracownikami i w końcu ze samym sobą?

Czy czujesz, że mogły być o wiele głębsze, pełniejsze i po prostu szczęśliwsze?

Mimo, iż te umiejętności są jednymi z najbardziej istotnych i kluczowych w naszym życiu, poświęcamy im stanowczo za mało uwagi, wiele na tym tracąc. Marnując czas na życie z ludźmi, którzy nas nie szanują i kłócąc się z tymi, którzy są dla nas naprawdę ważni.

Zrozumienie kluczowych i nigdzie dotąd niepublikowanych mechanizmów metod komunikacji sprawi, że lepiej zrozumiesz innych, a także ułatwi Ci pogłębienie relacji z każdym człowiekiem.

Zapewne zdarzyło Ci się czuć, że żyjesz nie według tego jak chcesz, a według tego co dyktują Ci inni. Dzięki lepszemu zrozumieniu siebie i poszerzeniu samoświadomości nauczysz się żyć w zgodzie ze sobą. A to umiejętność, która niestety wciąż jest rzadkością w dzisiejszych czasach.

Zakładam, że zdajesz sobie sprawę z tego, że aby było Ci jak najłatwiej podejmować właściwe wybory, musisz najpierw znać swoje aktualne potrzeby (a zmieniają się one bardzo szybko) oraz mieć świadomość wartości, jakimi kierujesz się w życiu.

Tylko ufając sobie jesteś w stanie odczuwać o wiele większy spokój w trudnych sytuacjach, w których większość ludzi czuje obezwładniający stres.

3

Dni

Liczba dni szkoleniowych
12

Uczestników

Maksymalna liczba
19

Cwiczeń

Liczba ćwiczeń podczas warsztatu

"Odkąd tylko pamiętam fascynowała mnie ludzka psychika i wszystko co z nią związane. Od wielu lat poznawałem, testowałem i udoskonalałem różne metodologie pracy z psychiką i emocjami po to, by potrafić pomóc tym, którzy tą wiedzą nie dysponują.

Niektóre poznawane przeze mnie metody często okazywały się niezbyt skuteczne. Z kolei te najskuteczniejsze były zazwyczaj przedstawiane w bardzo trudny i skomplikowany sposób.

Moim celem było stworzenie takiej technologii, by każdy kto po nią sięgnie zrozumiał, na czym się ona opiera i by wiedział, jak korzystać z niej samodzielnie. Tak powstała Dynamika Relacji™, czyli jedna z najgłębszych i najbardziej praktycznych technologii do pracy z własnymi osobowościami i ograniczającymi emocjami.

Przez lata pracy z ludźmi zauważyłem, że jedynie niewielki procent korzysta z poznanych na różnych szkoleniach narzędzi. Wychodząc temu problemowi naprzeciw, cały warsztat zaprojektowałem tak, by położyć jak największy nacisk na praktykę. Podczas tych trzech dni wielokrotnie doświadczysz skuteczności wiedzy i technik jakie poznasz."

Czym jest Dynamika Relacji™?

Kompleksową metodologią zawierającą w sobie podejście, wiedzę i zestaw konkretnych technik do pracy z własnymi osobowościami oraz sposobami uwalniania ograniczających emocji.

Opisuje jednostkę, jaką jest człowiek z o wiele szerszego punktu widzenia niż większość metod psychologicznych, dzięki czemu zapobiega etykietowaniu. Skupia się na przyczynie problemu, nie jedynie na jego skutkach. Na jej unikalność wpływa także łatwość w codziennym praktykowaniu. Wyróżnia się niesamowitą skutecznością, a jej zastosowanie dotyczy praktycznie każdego z obszarów naszego życia.

Dlaczego ten warsztat jest dla Ciebie?

Trudne emocje

Nauczysz się, w jaki sposób dotrzeć do trudnych emocji, z których często nie zdajesz sobie sprawy, a których doświadczasz na co dzień – w związku, w pracy, w rodzinie. Dowiesz się, jak sprawić, by działały na Twoją korzyść, zamiast sabotować Twoje działania.

Motywy działań

Nareszcie zrozumiesz motywy działań osób, które Cię otaczają, co wpłynie na zdecydowaną poprawę Twoich relacji z bliskimi. Zyskasz głębszą wiedzę na temat ich odczuć i motywacji. Wzrośnie Twoja akceptacja i zrozumienie względem nich.

Sięgniesz w głąb siebie

Sięgniesz w głąb siebie, co pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego w różnych sytuacjach swojego życia zachowałeś się w taki, a nie inny sposób. Zrozumiesz schematy swoich działań i nauczysz się nimi zarządzać tak, by wyeliminować szkodzące na rzecz tych, które Ci służą.

Konflikty wewnętrzne

Zrozumiesz, w jaki sposób uporać się z konfliktami wewnętrznymi, odczuwaniem rozdarcia w wielu sytuacjach, w których trudno Ci szybko podjąć właściwą decyzję. W sytuacjach, w których decydujesz się na coś, by potem żałować. Nauczysz się żyć i postępować w pełnej zgodzie ze sobą.

Skrypt szkoleniowy

Otrzymasz bogaty skrypt szkoleniowy, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie pracować z Dynamiką Relacji™ po zakończeniu warsztatu oraz dodatkowe materiały video.

Nad czym konkretnie będziemy pracować?

Dzień I

1-1

Moduł I - 3 poziomy rozumienia

 Dowiesz się, dlaczego tak często wchodzimy w pułapkę posiadania ogromnej ilości wiedzy, z której później nie korzystamy. Zrozumiesz jak nigdy więcej nie popełniać tego błędu i jak selekcjonować najbardziej przydatne dla Ciebie informacje. Poznasz kluczowe zasady pracy nad sobą, dzięki czemu wprowadzenie jakiejkolwiek zmiany będzie o wiele prostsze niż kiedykolwiek przedtem.

1-2

Moduł II - Składowe osobowości

Zrozumiesz z jakich części składowych składa się osobowość oraz jakie kluczowe elementy muszą zaistnieć, by mogła funkcjonować w odpowiedni sposób. Poznasz inne, o wiele bardziej praktyczne podejście do Ego, zrozumiesz czym jest i jakimi posługuje się mechanizmami.

1-3

Moduł III i IV - 7 założeń Dynamiki Relacji

Poznasz 7 założeń Dynamiki Relacji™, które będą dla Ciebie zestawem niesamowicie cennych informacji w kontekście lepszego rozumienia siebie, innych, metod komunikacji i zasad jakimi kieruje się Twoja psychika. O skuteczności każdego z nich przekonasz się dzięki specjalnie skonstruowanym ćwiczeniom i technikom.

Dzień II

2-1

Moduł I - Prawdziwe motywy

Poznasz prawdziwe powody Twoich działań i motywacji, których do tej pory nie byłeś świadomy. Zrozumiesz także jakimi intencjami warto jest się kierować, by nie odkładać na później nawet najtrudniejszych zadań.

2-2

Moduł II - Osobowości

Dokładnie przyjrzysz się własnym osobowościom, by poznać siebie lepiej niż do tej pory. Po zrozumieniu tych mechanizmów będziesz mógł wyrzucić do kosza większość testów osobowościowych, które do tej pory zrobiłeś. Nauczysz się lokalizować przyczynę problemu czy blokady - jego prawdziwe źródło, a nie jedynie symptomy.

2-3

Moduł III i IV - Praca z emocjami

Poznasz prawdopodobnie najsilniejszą i najskuteczniejszą metodę do pracy z emocjami i konfliktami wewnętrznymi, dzięki czemu nie będą one tak intensywnie oddziaływać na Twoje życie. Zrozumiesz jak samodzielnie posługiwać się tą techniką po warsztacie, by emocje, które Cię do tej pory hamowały przestały być dla Ciebie ograniczeniem.

Dzień III

3-1

Moduł I - III - Podstawa wszystkich problemów

Będziesz pracować z emocjami, które leżą u podstaw wszystkich naszych problemów i zmartwień. Zrozumiesz jak działają takie emocje jak: wstyd, poczucie winy, nienawiść, żal, przygnębienie, strach, odrzucenie czy złość. Dzięki autorskiej technice Ewolucji Osobowości™ nauczysz się radzić sobie z tymi emocjami, niezależnie od tego jak silne by nie były. Doświadczysz wielu oczyszczających momentów, dzięki czemu przestaniesz żywić skrywaną urazę, staniesz się bardziej otwartą osobą, a w sytuacjach w których blokował Cię stres, będziesz o wiele pewniejszy w działaniu.

3-2

Moduł IV - Podsumowanie

Wspólnie podsumujemy cały warsztat. Dowiesz się jakie ćwiczenia stosować po jego zakończeniu, by wiedza i umiejętności, które zyskałeś jak najbardziej się utrwaliły. Otrzymasz także dostęp do dodatkowych materiałów poszkoleniowych.

O Pawle

Paweł Rawski jest twórcą konceptu Dynamiki Relacji™, który uważa za najważniejsze dzieło swojego życia. Od ponad 6 lat pomaga innym w rozwiązywaniu nurtujących problemów oraz w rozwoju ich potencjału, zarówno w roli nauczyciela czy trenera jak i coacha. Od 10 lat zagłębia tajniki ludzkiej psychiki szukając, a następnie testując i udoskonalając najskuteczniejsze z możliwych narzędzi do pracy z ludźmi.

Specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich. W swojej pracy korzysta z różnych nurtów psychologii oraz wyselekcjonowanych metod, które poznał, uważając że podejście holistyczne jest najbardziej zasobne. Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

Jego wizją jest: uczenie, inspirowanie i budzenie w innych świadomość po to, by nie bali się wyrażać tego, kim są, czego pragną i co czują.

 

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu!

7-9 czerwca 2019 - Warszawa

Cena: 990 zł do 20 maja, później 1490 zł

Cena wzrośnie za:

gwarancja2

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.

Dynamika Relacji pozwoliła mi zrozumieć czym jest ego i na jakich emocjach jest oparte. Zrozumiałem rolę intencji oraz głębiej poczułem rolę i znaczenie energii. Dzięki szkoleniu większą rolą zwracam na mentalną ekologię w życiu i relacjami z ludźmi. Niesamowita dawka wiedzy. Wiedzy, która pozwala spojrzeć na życie zupełnie z innej perspektywy. Gotowe narzędzia do pracy nad sobą, które przynoszą efekty niemal natychmiastowe.

Jarosław Orlikowski

Uczestnikom szkoleń nie trzeba przedstawiać Pawła - ale czym właściwie jest Dynamika Relacji? Niekonwencjonalnym spojrzeniem na psychikę? Narzędziem rozwoju osobistego, kładącym nacisk na świadomość siebie? Psychologią na miarę XXI wieku? Bez względu na definicję, jedno jest niezaprzeczalne - Paweł Rawski stworzył kompletny system do zarządzania sobą. Dynamika Relacji, podana w przystępnej formie, jest jednocześnie potężnym narzędziem skutecznej zmiany i zastosowana właściwie daje niesamowite rezultaty w bardzo krótkim czasie. Za sam koncept uwalniania emocji jestem Pawłowi osobiście wdzięczny i wartość tylko tego jednego narzędzia znacznie przewyższa cenę kursu. Rzadko kiedy piszę rekomendacje, niemniej tu zrobię wyjątek - DR to bez dwóch zdań jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem w życiu, absolutnie warte każdej złotówki.

Krzysztof Barcicki

Bardzo polecam Wszystkim uczestnictwo w warsztacie Dynamiki Relacji. Można na nim poznać różne nieuświadomione części siebie oraz nauczyć się transformować energię za nimi stojącą. Dlaczego warto zagłębić się w ten temat? Bo jak powiedział Carl Gustav Jung: „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”. Z całego serca polecam.

Adam Witkowski

Warsztat Dynamika Relacji, tak... te kila dni zmieni Twój sposób postrzegania świata. Od tej chwili, widząc jakieś reklamy wyzwań na kolejne dni, noworocznych postanowień, szkoleń czy programów motywacyjnych skwitujesz je jedynie uśmiechem i będziesz robić swoje. Dzięki temu warsztatowi dostaniesz konkretne narzędzia do lepszej organizacji czasu, motywacji i realizacji swoich celów życiowych. Nie ma jednak nic za darmo. Sam warsztat to niestety początek długiej, ale skutecznej drogi, którą zaczynasz od... zrobienia porządku z samym sobą 🙂

Tomasz Badura

Dane kontaktowe

Marlena Jaszczak
Manager

Email

biuro@pawelrawski.pl

Telefon

504-011-599

Wyślij wiadomość

Centrum prywatności